Wydarzenia Festiwalowe

The Jerusalem Film Workshop: 14 Czerwca - 25 lipca, 2017. Otwarcie zgłoszeń!

Jeżeli masz od 19 do 27 lat, interesujesz się Izraelem i kulturą żydowską oraz chcesz wyjechać na 6-tygodniowe warsztaty filmowe do Jerozolimy JFW Jerusalem Film Workshop w terminie od 14 czerwca do 25 lipca), to wystarczy, że przygotujesz i wyślesz wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres films@wjff.pl:

- 1-minutowe nagranie, podczas którego postarasz się przekonać nas, że to właśnie Ty powinieneś/powinnaś wziąć udział w Jerusalem Film Workshop
- ostatnio zrealizowany przez Ciebie film / projekt filmowy
- jednostronicowy życiorys

Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj: Formularz.

W Jerozolimie spotkasz młodych filmowców z całego świata (z każdego kraju jeden uczestnik). Razem zrealizujecie 4-5 filmów, które będą miały premierę na Jerusalem Film Festival. Zostaną one także pokazane na festiwalach filmów o tematyce żydowskiej na całym świecie – w tym na Warszawskim Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej, który odbędzie się w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w dniach 24-30 listopada 2017 roku.

Polską edycję konkursu wspierają Fundacja Kamera Dawida WJFF.pl (organizator Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej) oraz Fundacja Banku Zachodniego WBK w ramach programu BANK AMBITNEJ MŁODZIEŻY.

ZGŁOSZENIA NALEŻY NADSYŁAĆ DO 22 KWIETNIA 2017 r.

Kontakt i więcej informacji: films@wjff.pl